nebo7777nebo@gmail.com       (063) 115-43-07
                                             (095) 687-51-93
 
Каталог
НАША ПРОДУКЦІЯ
       
 
О компанії
Поставки хімічної продукції і сировини для промисловості
Промислова хімія настільки міцно увійшла в наше життя, що без хімічної сировини не обходиться практично жодне виробництво. Металургія, фармацевтика, виготовлення будівельних матеріалів і харчових продуктів - будь-якому виробництву необхідний надійний партнер, здатний забезпечити поставки необхідної кількості сировини і матеріалів на вигідних умовах.
 
ТОВ «ХАРКІВТОРГСЕРВІС» - 5 років на ринку продажу хімічної продукції. Серед партнерів і замовників компанії - ряд найбільших підприємств-виробників з України та країн ближнього зарубіжжя. І гіганти промисловості, і невеликі компанії вже встигли оцінити високу якість продукції та оптимальні умови співпраці, запропоновані ТОВ «ХАРКІВТОРГСЕРВІС».
 
Реалізація продукції хімічної промисловості
ТОВ «ХАРКІВТОРГСЕРВІС» гарантує постійну наявність на складах і безперебійні поставки замовникам:
 
сировину для виробництва хімічної продукції;
 
хімічні реактиви;
 
виробниче сировину для підприємств металургійної, фармацевтичної, харчової та хімічної галузей.
 
Завдяки сталим партнерським відносинам з великими виробниками компанія ТОВ «ХАРКІВТОРГСЕРВІС» здатна надати замовникам будь-яку кількість товару - від одиничних поставок до комплексного забезпечення виробництва хімічною продукцією, взявши на себе всі турботи про доставку замовлень безпосередньо на підприємства клієнтів.
 
Серед постачальників компанії - найбільші промислові підприємства України, Росії, Молдови, Німеччини, Польщі, Румунії, Словаччини, Китаю, що займаються виробництвом хімічної продукції.
 
Авторитет виробників зі світовим ім'ям гарантує високу якість сировини і матеріалів. Все хімічна продукція, що поставляється ТОВ «ХАРКІВТОРГСЕРВІС», повністю відповідає нормативним документам і чинним державним стандартам.
 
5 причин для співпраці з нами
ТОВ «ХАРКІВТОРГСЕРВІС» зацікавлене в розширенні ринку збуту і кола партнерів. Тому компанія пропонує торговим організаціям, оптово-роздрібних компаній і потенційним замовникам оптимальні умови для побудови взаємовигідних довгострокових відносин:
 
ТОВ «ХАРКІВТОРГСЕРВІС»; пропонує по-справжньому оптимально низькі ціни на все сировину і матеріали.
 
Компанія надає замовникам можливість придбати будь-які матеріали, вироблені сучасними підприємствами хімічної промисловості. Широкий асортимент і постійна наявність продукції на складах дає можливість придбати хімікати і реактиви в найкоротші терміни.
 
Компанія гарантує відповідність всієї продукції встановленим стандартам і нормам. Крім того, товар не залежується на складах і не втрачає свої властивості, що дуже важливо для багатьох видів сировини і хімічних реактивів.
 
Складський комплекс і ефективна система логістики дозволяють ТОВ «ХАРКІВТОРГСЕРВІС» виробляти оперативну відвантаження продукції в транспорт замовників або здійснювати її доставку транспортом.
 
Гнучка система знижок і привабливих пропозицій, що надаються компанією ТОВ «ХАРКІВТОРГСЕРВІС», дає можливість замовникам ще більше економити при придбанні оптових партій сировини і матеріалів. 
 
Телефон:

+38 (066) 688-08-46

+38 (095) 687-51-93, +38 (063) 115-43-07

(057)737 33 66, (057)737 00 96

Адреса: ул.Польова,91, Харків, Украиїна